in

Італійська поліція почала руйнувати тимчасові табори ромів

Італійська поліція знову почала руйнувати тимчасові табори ромів поблизу Мілана та Рима. Про це сьогодні повідомляє AFP, передає УНІАН.

За даними агентства, поліція Мілана зруйнувала бараки і намети, в яких розміщувалися 250 ромів і пересилила їх до тимчасового житла. Представник поліції при цьому зазначив, що роми “не перешкоджали цим діям”.

А мер Мілана Ріккардо Де Корато зазначив, що знесення 315 поселень ромів з 2007 року дало можливість “стримати наплив ромів, які не мають легального статусу”.

За його словами, на сьогодні в Мілані налічується близько 1,2 тисяч ромів, проти 10 тисяч у 2007 році.

Схожі акції поліція провела і далі проводитиме поблизу Рима. За словами мера італійської столиці Джанні Алеманно, поліція планує знести близько 200 поселень (по 3-4 на тиждень), переселивши їхніх мешканців до офіційних таборів.

Мер Рима також зазначив, що поліція прискорить свою роботу після того, як у пожежі в одному з нелегальних поселень ромів загинула трирічна дитина. При цьому він додав, що Рим у своїх офіційних таборах для біженців може прийняти не більш як 6 тисяч осіб, проти 7,1 тисячі, що нараховуються зараз у Римі.

19 серпня Франція розпочала висилати до Румунії циган, які жили на території країни нелегально. Усього французька влада планує депортувати близько 700 циган. Ті з них, хто погодився залишити Францію добровільно, отримають компенсацію в 300 євро.

Більшість жителів Франції позитивно оцінюють рішення влади щодо політики стосовно циган, які нелегально проживають на території країни. Нещодавно президент Франції Ніколя Саркозі повідомив, що влада продовжить проводити висилку циган, які нелегально проживають на території країни.

Водночас у МВС Фінляндії пропонують розглянути можливість вживання законодавчих заходів, які дозволили б висилати до Румунії циган, що займаються жебрацтвом.

Джерело

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Італійська компанія пропонує авіаперевізникам встановити у літаках сидіння у формі сідла

Закон про безпеку зупинився на півдорозі