in

«Для тебе, Україно!»

Міжнародний інститут освіти, культури та зв’язків з діаспорою «НУ Львівська політехніка» під егідою Міністерства освіти та науки України оголошує Міжнародний літературно-мистецький конкурс для української молоді діаспори та України

Молодь – це надія України, незалежно від того, де ця молодь живе: в Україні чи закордоном. Наша держава у процесі становлення. Ми прагнемо залучити молодий талант, інтелект і самовіддану працю кожного до державотворчих процесів нашої країни, виплекати любов, повагу та бажання працювати для неї. Україна чекає на українську молодь, позбавлену стереотипів, на творчих, відданих українській справі молодих людей, вихованих у вільному світі. Плекання мрії у кожної дитини, юнака чи юнки про потрібність України – запорука нашого державного утвердження.
1. Тематика конкурсу:
– Що я роблю або зможу зробити для України в майбутньому, здобувши певні знання чи омріяний фах? Якою я бачу Україну в майбутньому?
2. Мета конкурсу
– Виявити ставлення сучасної молоді в Україні та за її межами до процесів, що відбуваються у нашій державі.
– Пробудити інтерес до національних джерел – української історії, культури, духовності.
– Віднайти творчі особистості.
3. Умови конкурсу
– Мова – українська.
– На конкурс подаються авторські роботи, які висловлюють головну тему конкурсу в будь-якому напрямі – політ фантазії необмежений.
– Жанри:
1) розповідь, спогад, нарис, казка, оповідання, лист, есе, публіцистика тощо у прозовій та віршовій формі, які можуть супроводжуватись власними ілюстраціями: малюнками, світлинами, орнаментом… (обов’язково надсилати електронний та паперовий варіант).
2) твори образотворчого мистецтва (малюнки, плакати та ін.). (Надсилати паперовий варіант, за бажанням електронний).
– Конкурс адресований шкільній та студентській молоді віком до 18-ти років. – Кінцевий термін подачі робіт – 1 березня 2010 року.
4. Підсумки конкурсу та нагородження переможців:
– результати конкурсу будуть оголошені на Третьому Міжнародному Конгресі «Діаспора як чинник утвердження держави Україна у міжнародній спільноті. Сучасний вимір. Проекція в майбутнє», який проходитиме у м. Львові у червні 2010 року.   
– Переможці конкурсу (1,2,3 місця) будуть запрошені до Львова для нагородження.
– Кращі твори будуть видані окремим збірником.
– Результати конкурсу, інформація про переможців та їхні твори будуть широко представлені у засобах масової інформації країн учасниць. 
Твори просимо надсилати на електронну адресу редакції Української газети. Вони будуть передані на розгляд журі.

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Створено виборчі дільниці за кордоном

Реалізуйте своє право голосу на виборах Президента України!