in

“Фелічіта” для дітей із Донецька на відпочинку в Італії

Діти загиблих шахтарів із Донецька побували на відпочинку в Італії. Як повідомляє кореспондент УКРІНФОРМу, це стало можливим завдяки багаторічним побратимським зв’язкам між Донецьком та італійським містом Таранто, що розташоване на Середземноморському узбережжі.

Уже увосьме церковний приход “Сакро Куоре”, настоятелем якого є Дон Луїджі Ларіцца, і товариство “Італія-Україна” (керівник Сальваторе Мічеллі) запросили групу дітей загиблих шахтарів та дітей-сиріт побувати в Італії. Італійська сторона взяла на себе витрати щодо перебування українських гостей.

Цього разу терміни поїздки збіглися зі святкуванням католицького Різдва і Нового року. 12 донецьких дітей змогли відчути атмосферу свят, познайомитися з традиціями та культурою італійського народу. Важливу роль у цьому зіграло й те, що кожна дитина, яка протягом 13-ти днів проживала в італійській сім’ї, змогла швидко адаптуватися до нових умов, відчувши непідробну привітність і турботу італійських друзів.

Програма візиту включала офіційні зустрічі в мерії, прийом у єпископа Таранто пана Беніно. Незабутні враження у юних донеччан залишилися й після візиту до відомого італійського співака і композитора Альбано Коррізі, автора знаменитої “Фелічіта”.

На прощання діти і сім’ї, що приймали їх, пообіцяли один одному підтримувати теплі відносини. Наступний візит дитячої делегації до міста-побратима Таранто планується влітку 2011 року.

Сергій Абуков – УКРІНФОРМ

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Свято народів у Форлі

Закордонний виборчий округ готовий до проведення виборів Президента України – заступник міністра закордонних справ Олександр Купчишин