in

Українські школи в 40 країнах світу пройдуть переатестацію

Фахівці Міжнародної української школи розпочали семестрову атестацію українських навчальних освітніх закладів за кордоном. Комісія, яка відвідала Брюссель, прибула до Парижа, щоб надати методичні і практичні рекомендації викладачам Української дитячої школи мистецтв при Посольстві України у Французькій Республіці, поспілкуватися з батьками та проконсультувати учнів випускних класів.

“Щорічно в період з грудня по лютий Міжнародна українська школа відряджає чотири атестаційні комісії на семестрові атестації до українських шкіл за кордон. Наша комісія цього року відвідує Брюссель, Париж, Відень та Афіни”, – зазначила у розмові з Укрінформ директор Міжнародної української школи Людмила Іванова.

Сьогодні за індивідуальною формою навчається близько 300 українських дітей у більш як 40 країнах світу. Усі вони мають індивідуальні навчальні плани, пишуть тести і відповідно оцінюються, повідомила заступник директора Міжнародної української школи Галина Пархоменко. За її словами, діти також набувають знань у суботніх або п’ятиденних школах.

“Суботніх шкіл, де викладають лише українознавчі предмети, у нас мало. Це школа в Афінах і кілька шкіл в Іспанії. Друга атестація проходитиме влітку, яка підтвердить рівень знань дітей”, – зазначила пані Іванова.

Директор Української дитячої школи мистецтв в Парижі Олена Місталь повідомила, що семестровий контроль відбувається кожного січня та червня з 2008 року. “За п’ять років атестаційної роботи ми досягли помітного прогресу”, – сказала вона. Загалом, за її словами, у школі в Парижі навчається понад 70 вихованців.

У порівнянні з іншими українськими школами, тут в окремих класах навчається по 3-4 учні, тому різні вікові категорії учнів об’єднуються до груп, якими опікується один вчитель. Це вимагає з одного боку вищої, ніж в Україні методичної підготовки від вчителів, з іншого – індивідуального підходу до кожного учня окремо, зазначила Олена Місталь. За її словами, сім випускників Української дитячої школи мистецтв у Парижі вступили на підготовче відділення Слов’янського університету в Києві і продовжать навчання в Україні, частина вже навчається у навчальних закладах Франції.

Експрес online

Список українських шкіл в Італії

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Італія обкладе податком Католицьку церкву

Чи поєднується віра і комерція?