in

Українські легкоатлети заробили три медалі на змаганнях в Роверето

Українські стрибуни у висоту підкорили міжнародний турнір в Італії.

Богдан Бондаренко ФЛАУ Бондаренко (на фото) виграв “золото” В італійському Роверето відбувся міжнародний турнір з легкої атлетики. “Золото” та “бронзу” у стрибках у висоту для збірної України завоювали Богдан Бондаренко та Дмитро Яковенко відповідно.

Читайте також: Українському атлету вручили чужу медаль чемпіонату світу За відсутності італійця Джанмарко Тамбері, який знявся зі змагань, головним суперником Бондаренка став багамець Дональд Томас.

Почавши з 2,21 м, які підкорилися Бондаренкові з другої спроби, він відразу перейшов на 2,28. Проте двічі планка не встояла. Спробу, яка лишилася, українець успішно виконав на 2,31, чим і забезпечив собі перемогу. Томас другий. А замкнув трійку призерів ще один наш співвітчизник, Дмитро Яковенко (2,17 м).