in

В Неаполі відбудеться конференція ”Новий вид війни проти України. Чи у безпеці Захід?”

1 березня 2017 року о 16:30 в Генеральному консульстві України в Неаполі відбудеться конференція «Новий вид війни проти України. Чи у безпеці Захід?».

Йтиметься про протидію України російсько-терористичним військам, потребу подальшої міжнародної підтримки нашої держави, об’єднання зусиль для відновлення міжнародно визнаних кордонів України, спільної протидії гібридним війнам, а також важливість реалізації волонтерських проектів для потреб українських воїнів та їхніх сімей.

Виступлять В.Гамоцький, Генеральний консул України в Неаполі; О.Базинюк молодший лейтенант 79-ї аеромобільної бригади, якого було поранено під час боїв за Слов’янськ; Л.Городецький та Д.Ільницький – студенти, які навчалися у ВНЗ на нині тимчасово окупованих територіях; В.Гуерра, Дж.Д’Урсо та О.Библів, які в якості волонтерської допомоги, за сприяння Посольства України в Італії та “Confraternita delle Misericordie Summonte” доставили реанімобіль до м.Мар’їнка в зону проведення АТО; Дж.де Лука, журналіст, який відвідував територію, прилеглу до зони проведення АТО; Г.Тепла, яка, як і багато інших громадян України в Італії, займається волонтерською діяльністю в Неаполі.

До участі в конференції запрошуються всі бажаючі.

Nessun testo alternativo automatico disponibile.

______________________________________________

БІЛЬШЕ НОВИН:

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

«Інтер» покаже фільм «Гніздо горлиці» про долю української заробітчанки в Італії

У Барі відбудеться виїзне консульське обслуговування